Instagram


By admin - Posted on 04 Leden 2017

Logo sociální sítě InstagramInstagram je celosvětově rozšířená sociální síť a aplikace se stovkami milionů uživatelů. Popularitu získává i v České republice, zejména mezi mladšími uživateli. Zajímavá je převaha žen, kterých je z celkového počtu uživatelů kolem dvou třetin.

Podstata sítě Instagram

Sociální síť Instagram je celá hlavně o šíření fotografií a krátkých videí. K tomu uživatelé Instagramu využívají zejména aplikace pro chytré mobilní telefony (iPhone či telefony systému Android), pomocí kterých mohou pořízené fotografie, respektive videa, nejen nahrávat na Instagram pro zadané publikum (soukromé, veřejné, ...), ale také upravovat pomocí různých filtrů.

Registrace

Registrace na Instagramu je jednoduchá a je zdarma, stejně jako používání služeb této sociální sítě. Kromě samotné registrace je poměrně vhodné také stažení příslušné aplikace pro mobilní telefon uživatele.

Mobilní aplikace

Instagram nabízí svou mobilní aplikaci prostřednictvím Google Play (pro Android) a prostřednictvím iTunes (pro iPhone). Obě verze jsou zdarma a nabízí odpovídající si funkce.

WWW

WWW stránky Instagramu se nachází na adrese www.instagram.com, kde je možné i provést registraci a stažení mobilních aplikací.

Tagy