Lidé


By admin - Posted on 07 Květen 2010

LidéLidé je ryze česká sociální síť, kterou využívá několik stovek tisíc lidí převážně z České republiky. Lidé jsou podporováni největším českým portálem Seznam a i díky tomu si stále udržují stabilně vysokou návštěvnost i přes růst konkurenčního Facebooku.

Podstata sítě Lidé

Na Lidech si mohou uživatelé vytvořit a vyplnit svůj profil, nahrát na něj fotky a videa a komunikovat s ostatními uživateli.

Ke komunikaci slouží systém vzkazů, které mohou být nejen textové, ale i hlasové, dále diskuze, která pokrývá široké spektrum nejrůznějších témat, uživatelská nástěnka, kam si lidé nejčastěji posílají různé vtipné obrázky, videa a případně i písničky (což je ovšem poněkud nepraktické a neohleduplné) a samozřejmě chat s místnostmi, které se zaměřují jak na geografické lokality, tak na různé zájmy a koníčky.

Obrázky na profil

Na nástěnku přátel můžete umístit prakticky jakýkoliv obrázek nebo animaci z internetu, pokud však neovládáte "internetový jazyk" HTML, zkuste si pomocí vyhledávačů najít specializované stránky (např. pomocí výrazu obrázky na Lidé.cz), kde najdete i přímo kód k vložení.

Seznamka

Seznamka na Lidech obsahuje ve své databázi desítky tisíc inzerátů roztříděných do kategorií podle pohlaví i zájmů. Inzerát na seznamce můžete propojit se svým profilem, takže zájemci o seznámení si mohou hned prohlédnout váš profil s fotkama a vyplněnými údaji o vaší osobě.

WWW

WWW stránky Lidé se nachází na adrese www.lide.cz, kde je možné se přihlásit svým Seznam účtem nebo registrovat nový.